Treningi indywidualne

Wakacje za nami! Baterie naładowane, więc można wrócić do pracy! My już wznowiliśmy treningi, a tym samym wracają regularne treningi indywidualne. Możliwość powrotu do formy po wakacyjnej przerwie, praca według autorskiego programu Football Lab, treningi pod okiem wyszkolonych Trenerów z wieloletnim stażem i małe grupy treningowe! To wszystko i wiele więcej można uzyskać na naszych zajęciach indywidualnych. 

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty treningów indywidualnych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych Trenerów z licencją UEFA - Bartosza Przyborka, Adama Krajewskiego i Huberta Karpińskiego. Nasi szkoleniowcy od lat współpracują z projektem FootballLab, który opracował unikalny system treningów indywidualnych. Trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej specjalizacji oparte wieloma certyfikatami oraz przeprowadzonymi jednostkami.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. Zapraszamy na treningi!

Kontakt: Bartosz Przyborek tel. 698398886 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy

Bartosz Przyborek - Koordynator Treningu Indywidualnego, Akademicki Reprezentant Polski w futsalu, Trener w roczniku 2013 i 2009,

Hubert Karpiński - Trener UEFA A, Trener w roczniku 2007,

Adam Krajewski - Trener UEFA B, Trener w roczniku 2012 i 2015.

 

 

 

Z poważaniem

Zespół Białe Orły Warszawa